Nasze projekty

Klient:Tendersoft.pl
Data:2013.01 - obecnie
Status:w realizacji
Streszczenie:Projekt marki oraz strony internetowej Tendersoft.pl

Skontaktuj się z nami, dzisiaj!

Opis projektu

Tendersoft.pl strona główna

W Tendersoft, klient jest w centrum zainteresowania, stąd obecne spowolnienie gospodarcze wyzwoliło impuls do dalszego doskonalenia dialogu z naszymi partnerami biznesowymi. W ramach realizacji tego celu powstała potrzeba stworzenia nowego lototypu oraz strony internetowej, która odda dynamiczny charakter firmy i profesjonalne podejście do klienta. Zapadła decyzja, aby stworzyć produkt, który z dumą będziemy mogli zaprezentować naszym klientom i współpracownikom.

Prace wdrożeniowe rozpoczęliśmy od projektu logotypu, a następnie sukcesywnie kończyliśmy kolejne etapy procesu implementacji, aby na koniec stworzyć nową stronę Tendersoft.pl. Finalnie, witryna została zbudowana w oparciu o w pełni zwalidowany kod HTML 5, CSS3, PHP, JQuery, własne skrypty JavaScript oraz JSON, wraz z zapewnieniem poprawnego działania na wszystkich popularnych przeglądarkach.

Dzięki użyciu najlepszych praktyk optymalizacji wyszukiwania (SEO) nowa strona ma wysoką pozycję w wynikach zwracanych przez największe wyszukiwarki. W celu lepszego wykorzystania nowej społecznej przestrzeni Internetu marka Tendersoft została zaprezentowana użytkownikom Google+ oraz Facebook, tak aby mogli na bieżąco śledzić wydarzenia w firmie.

Jesteśmy gotowi stworzyć takie kompletne rozwiązanie także dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami, dzisiaj!

Powrót do początku
  • Tendersoft na LinkedIn
  • Tendersoft na Google+
  • Tendersoft na Facebook